ПРОЙТИ НАВЧАННЯ В АКАДЕМІЇ NATUREZA

Кератинове вирівнювання волосся – одна з найприбутковіших послуг б'юті-індустрії, оскільки тисячі жінок по всьому світу мріють про красиву та здорову шевелюру і готові платити чималі кошти за здійснення своєї мрії!

Навик професійного кератинового випрямлення стане гарною підмогою для будь-якого майстра навіть у найбільш кризові часи. Не прогав свого шансу пройти навчання в Академії Кератину Natureza в Києві і стати топовим майстром у сфері кератинотерапіі волосся!

У стислі терміни, доступною мовою і з застосуванням наочної практики провідні технологи навчать тебе роботі з кератином, допоможуть впровадити процедуру в салон, підібрати професійні засоби під різні вимоги. Ми розповімо (і покажемо), як працювати з різними типами волосся і з різними складами; як поводитися з клієнтом під час кератинотерапіі; як побудувати бізнес на основі роботи з кератином і тримати темп за рахунок високого професіоналізму. Також ми навчимо грамотному професійному спілкуванню, ефективному веденню інстаграм-сторінок, просуванню та ін. Пройшовши наші курси та семінари, ти станеш реалізованим майстром із сотнями щасливих клієнтів!КОМУ ПІДІЙДЕ?

Новачкам

Якщо ти робиш перші кроки в б'юті-сфері, любиш працювати з волоссям, маєш прагнення заробляти і розвиватися, наші курси допоможуть отримати прибуткову професію і стати затребуваним майстром із кератинового випрямлення волосся. Приходь і отримай покрокове керівництво до дії!

Тим, хто хоче відкрити послугу у себе в салоні

У тебе вже є цілком успішний салон, де здійснюється безліч процедур (стрижка, фарбування, укладка, лікування масками, ламінування та ін.), але кератинотерапія ще не стала однією з них, і ти хочеш впровадити її, але не знаєш, як. Приходь, і ми розповімо, як зробити твій бізнес ще успішнішим, освоївши і запустивши процедуру кератинового випрямлення і відновлення волосся!

Тим, хто вже працює

Ти вже працюєш з кератином, але не впевнена у своїх силах і діях, тобі потрібна порада професіонала і розширення практичних навичок. Відвідай наш семінар і забудь про сумніви! Ми допоможемо розширити компетенцію і стати затребуваним фахівцем по роботі з кератином!

Академія Кератину Natureza – це твій шлях до успіху на ринку салонних б'юті-послуг! Тільки у нас – топова інформація від професіоналів з великим стажем роботи!Пройти навчання випрямленню кератином

кератинова академія натуреза

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕМІНАР!

Click to order
Total: 
Імя
Email
Телефон
Made on
Tilda