Natureza Ntox Matizador з ефектом нейтралізації жовтизни

Natureza Ntox Matizador – це чудовий продукт, який не лише зміцнить та оздоровить Ваше волосся, але й надасть холодного відтінку освітленим локонам. Ботокс містить у своєму складі гіалуронову кислоту, яка ефективно впливає на кутикулу волосся, досягаючи максимального відновлення по всій довжині. Засіб глибоко проникає у структуру волосся, зміцнює його, робить еластичним, блискучим та шовковистим. У складі формули NTOX Matizador міститься фіолетовий пігмент для нейтралізації жовтого відтінку на освітлених локонах.ПЕРЕВАГИ Natureza Ntox Matizador:

  • Забезпечує інтенсивне живлення і зволоження.
  • Надає волоссю дзеркального блиску.
  • Значно полегшує розчісування та укладку.
  • Завдяки синьому пігменту засіб має тонуючий антижовтий ефект, тому чудово підійде білявкам.
  • Ботокс не містить формальдегіду, що робить його безпечним у використанні.


ІНСТРУКЦІЯ з використання Natureza Ntox Matizador

1.Вимийте голову шампунем глибокого очищення. Промийте волосся теплою водою.

2.Розділіть волосся на 5 частин. Нанесіть склад попрядно. Рівномірно розподіліть склад по всій довжині, витримайте 20 хвилин (для жорсткого і густого волосся – 30 хв.)

3.Якщо хочете ефект випрямлення – змийте склад на 50% без шампуню, якщо мета тільки відновлення і блиск – змийте склад на 90% (не ретельно) без шампуню.

4.Висушіть волосся повністю.

5.Попрядно випряміть волосся прасочкою, проходячи кожне пасмо кілька разів. Використовувати 200 градусів для сильно пошкодженого волосся або 230 градусів – для нормального.

Дивитись також
Click to order
Total: 
Імя
Email
Телефон
Made on
Tilda